ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДЛЯ ДОШКІЛЬНЯТ

Міністерство освіти і науки інформує, що з метою об’єднання зусиль для забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні з 3 до 6 липня 2023 року відбудеться Всеукраїнський тиждень безпеки, який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація працівників дошкільної освіти» у межах проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні» Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ для підтримки сімей із дітьми, які постраждали від війни.

До участі у заході запрошують керівників, педагогів закладів дошкільної освіти, батьків, викладачів закладів вищої освіти, представників органів управління освітою, методичних служб, ІППО, засновників.
Участь у заході безкоштовна, всі охочі зможуть отримати сертифікат.
Захід відбувається за підтримки Міністерства освіти і науки України та Державної установи «Український інститут розвитку освіти».
Докладніше про захід можна ознайомитися wym-1688155410529