/Files/images/Освітні програми.gif

У 2020/2021 навчальному році освітньо-виховний процес КЗ «ДНЗ № 126» здійснюється відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти. Інваріантна складова реалізується через комплексні освітні програми:

-«Дитина», освітня програма для дітей від 2 до 7 років (наук. кер. проекту Огнев`юк В.О., авт. колектив Бєлєнька Г.В., Богініч О.Л., Богданець-Білоскаленко Н. І. та ін.) – нова редакція 2020 року.

У 2020/2021 навчальному році варіативна складова Базового компонента дошкільної освіти буде реалізовуватися через інтеграцію змісту парціальних програм у різні види діяльності відповідно до змісту парціальних програм, що мають відповідний гриф Міністерства освіти і науки України, і регіональних парціальних програм, що схвалені методичною радою КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

Парціальні освітні програми:

-"Про себе треба знати, про себе треба дбати", програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей віком від 3 до 6 років (авт. Лохвицька Л. В.);

-"Україна - моя Батьківщина", програма з національно-патріотичного вихованнядітей дошкільного віку (авт. – Кичата І.І., Каплунівська О.М., Палець Ю.М.);

- "Дошкільнятам - освіта для сталого розвитку" (авт. Н. Гавриш, О. Саприкіна, О. Пометун);

-"Дитяча хореографія", програма з хореографічної діяльності дітей від 3 до 7 років. Навчально-методичний посібник (авт. Шевчук А.С.).